222 pansiyon bulunmaktadır

Çıralı Olympos Otel Kemer


Reklam
Çıralı Olympos Otel İletişim Bilgileri
Bulunmuyor
http://www.ciraliolymposotel.com/
0242 825 71 01
Ulupınar Köyü Çıralı Mahallesi No:6 Kemer
Detaylar
Olympos Pansiyon; yeşil ve mavinin muhteşem görüntüsüyle buluştuğu, Akdeniz'in en nadide el değmemiş yerlerinden olan Çıralı, eşsiz doğa manzarasıyla, masmavi denize, sahile 100 metre uzaklıkta. Doğa ile buluşan turizm alanı Çıralı Olympos Pansiyon'da hizmet veriyoruz?

Pansiyonumuz tüm detayların incelikle düşünüldüğü meyve ağaçları altında, geniş ve hoş görünümüyle, yeşil alan içinde bulunan bahçesinde, restoranın geniş ve zengin görünümüyle, açık büfe kahvaltısı, köşk ve hamak keyfi çıkartmak isteyenlere, yeşillik içinde dinlenme fırsatı sağlayan pansiyonumuz otoparkı da dahil olmak üzere hizmete açığız?

İki veya üç kişilik odalar ( aile odaları da dahil ) geniş, temiz ve ferah odalarımızda balkon keyfi dağ, yeşillik ve deniz manzarasıyla, banyolarımızda duş, saç kurutma makinesi, sıcak su, klima ve sınırsız internet erişimiyle hizmet vermekteyiz...

Pansiyonumuz oda + kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup, 30 TL ek ücret karşılığında yarım pansiyon konseptinde konaklama yapılabilmektedir.

Konum
Kemer Özel

Çıralı Olympos Otel İçin Yapılan Yorumlar
Bu pansiyon için yorum yap.
Yorum Ekle
Adınız :

Konakladınız mı? :

Değerlendirme

Yorum: