222 pansiyon bulunmaktadır

Cüneydi Pansiyon Bodrum


Reklam
Cüneydi Pansiyon İletişim Bilgileri
info@cuneydibutikpansiyon.com
http://www.cuneydibutikpansiyon.com/
0 252 385 40 77
Merkez Mahallesi Plaj Caddesi No:14 Bodrum
Detaylar
Tıp Fakültesinden ara sıra hekim çıkarmış sözünü doğrularcasına ben de yeni bir hayata geçtim. Bir kısmınızın bildiği gibi zorunlu hizmet sonrası bir süre daha aktif hekimlik yaptıktan sonra, son 11 yılımı ilaç sektöründe çeşitli pozisyonlarda geçirdim. Ama 6 ay önce TA: 220/140 , HbA1c 7.5 olunca külahı önüme koydum. Koydum ve ne yaptım?

Şu anda Bodrum Yalıkavak'ta sahibi olduğum minik otelimi işletmeye başladım. Hipertansiyon ilaçlarımın dozunu azalttım, sabahları keyifli kalkıyorum (antidepresanı da kestim hem de), yani çok iyiyim.

Turizm sektörüne geçen bir hekim olarak yolunuz bu taraflara düşerse nasıl mı bulursunuz?

Bodrum veya Torba tarafından Yalıkavakkavşağına gelin, yoldan aşağıya inin, sol tarafta camiyi görür görmez sağ taraftan aşağı doğru inen yokuşa girin, (kaya mezarları yazan yöne) yokuşun bitiminde hafifçe sağa doğru dönerken hemen soldaki Begonvil sokağa girin. Denize geldiğinizde sol tarafınızda ben olacağım.

Bu arada neler var, neler yok

Televizyon
Havuz
Arabesk yok..

Özel plaj (denize ulaşmak için 17 adım atmanız gerekiyor), temiz deniz, klimalı veya balkonlu odalar, Türk ve İtalyan mutfağından örnekler, isterseniz taze günlük balık, ev yapımı reçeller (annemin elinden) köyden tereyağı, yöresel zeytinler, taze portakal suyu....

Akşam üzeri kavdan birkaç çeşit ama seçme şarap-peynir, isteyene üzerinden buğusu süzülen bardakta rakı yanında buzlu meyve ve portakallı zeytin, bol taze kekikli sızma zeytinyağı. Eğer çok keyifsiz ve yorgun değilse annemin yaptığı kurabiyeler yanında çay, kahve çeşitleri... Keyifli müzikler, hafif öğleden sonrası meltemi, bol çiçekli, muz ve 100 yıllık okaliptus ağaçlı bir bahçe var...

Beklerim efendim....

Konum
Bodrum Özel

Cüneydi Pansiyon İçin Yapılan Yorumlar
Bu pansiyon için yorum yap.
Yorum Ekle
Adınız :

Konakladınız mı? :

Değerlendirme

Yorum: