222 pansiyon bulunmaktadır

Taksiyarhis Pansiyon Ayvalık


Reklam
Taksiyarhis Pansiyon İletişim Bilgileri
Bulunmuyor
www.taksiyarhispension.com/
+90 266 312 14 94
İsmetpaşa Mah. Mareşal Çakmak Cd. No: 71 Ayvalık
Detaylar

Mekanımız 120 yıllık eski bir rum evi. Muhteşem körfez manzaralı. Odalarımız klimalıdır. Kahvaltınızı körfez manzarasını seyrederken yapabilirsiniz. Dünyanın değişik ülkelerinden toplanmış eşyalarla süslenmiş evimizde kendinizi geçmişe yolculuk yaparken bulabilirsiniz.

1989 yılında restorasyon çalışmalarına başladığımız evimiz, 1800'lü yıllardan kalma eski bir Rum evi. Ayvalık'ın SİT alanı olarak koruma altına alınan bölgesinde bulunan TAKSİYARHİS'e, tarihi dokunun bozulmadan korunduğu taş döşeli dar yollardan çıkılarak varılıyor.

TAKSİYARHİS'i biçimlendirirken, içimizdeki gezgin ruhunu dekorasyonumuza yansıtmaya çalıştık. Evin tarihi dokusunu bozmamaya çalışarak bir çok farklı kültürün renklerini buluşturmayı amaçladık.

TAKSİYARHİS'te keşfetmeyi sevenler için bisikletlerimiz, kitap kurtları için kitap değiş tokuş olanağı ve dünya müziklerinden örneklerin yer aldığı CD'leri dinleme imkanı var.

Taksiyarhis'te konaklamanın keyfini sürerken körfez manzaralı teraslarımızda ve bahçemizde güzel "Türk Kahvaltısı" ile güne merhaba diyebilirsiniz.

Taksiyarhis'te konaklarken yemeklerinizi yapabilmeniz için size özel bir mutfak ve içerisinde hizmetinize sunulmuş bir de buzdolabı mevcuttur.

Konum
Ayvalık Özel

Taksiyarhis Pansiyon İçin Yapılan Yorumlar
Bu pansiyon için yorum yap.
Yorum Ekle
Adınız :

Konakladınız mı? :

Değerlendirme

Yorum: