222 pansiyon bulunmaktadır

Yusuf Pansiyon - Kaş


Reklam
Yusuf Pansiyon İletişim Bilgileri
bilgi@yusufpansiyonkas.com
http://yusufpansiyonkas.com/
0 242 836 4010
Andifli Mahallesi, Necipbey Cd. No.14, 07580 Kaş/Antalya
Detaylar
Yusuf Pansiyon, bir aile işletmesi olup 2000 yılından itibaren Kaş merkezde, çarşı, liman ve otogara 100 metre mesafe konumunda temiz , huzurlu ,güvenli ve samimi bir aile atmosferine sahip, kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceğiniz bir aile işletmesidir.
Pansiyonumuzun teras katında muhteşem Kaş manzarası eşliğinde yapacağınız kahvaltıda ev yapımı reçeller ,ev yapımı 7 çeşit baharatlı kahvaltı sosumuz, ev yapımı reçellerimiz ve omlet çeşitlerinin tadının size çok lezzetli geleceğinden ve tarifini isteyeceğinizden hiç şüphemiz yok.
Kahvaltı sonrasında Meis Adası manzarasında kahvenizi yudumlayarak, hamak keyfi eşliğinde biz bütün yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınıza eminiz. 
Pansiyonumuza girdiğiniz andan itibaren resmiyetten uzak, samimi ve içten karşılama ile baslayan tatilinizdeki amacımız buradan ayrılırken Kaş`ta artık bir evinizin olduğunu hissederek ayrılmanızdır.
Yapmak istediğiniz dalış, tekne turu , paragliding gibi tüm aktiviteler için size yardımcı olmaktayız . Talep ettiğiniz takdirde hava alanı transferi , otogar transfer hizmeti de vermekteyiz.
Odalarımızdaki temizlik ve hijyen konusunda iddialı olup, pansiyonumuz denize girmek için ücretsiz beach clup`lara , restoran- bar ve mağazalara yürüme mesafesindedir.

Yusuf Pansiyon İçin Yapılan Yorumlar
Bu pansiyon için yorum yap.
Yorum Ekle
Adınız :

Konakladınız mı? :

Değerlendirme

Yorum: