222 pansiyon bulunmaktadır

Narhanım Konağı Ayvalık


Reklam
Narhanım Konağı İletişim Bilgileri
Bulunmuyor
0554 819 7075
Gümüşçeşme, Cumhuriyet Cd. No:21, 10100 Balıkesir Merkez
Detaylar
Kapısı narlı, penceresi kuşlu konak
Narhanım Konağı 

Hepimizin hayalidir bir gün bir Ege kasabasına yerleşip şehrin hengamesinden kurtulmak. Sade, samimi, sakin bir yaşam sürmek... Narhanım Konağı da böylesi bir özlemin, böylesi bir hayalin meyvesi. Emekle, gayretle, ihtimamla yeşertilmiş; gerçeğe dönüştürülmüş bir hayal. 135 yıllık, tavanı-tabanı ahşap bir konağı, bir Rum evini, hatıralardan çıkarıp yeni hatıralara sahne olması için bugüne taşıyan bir hayal. İnce ince işledik konağımızı; dantel gibi... Aslına uygun bir şekilde restore edip yeni mutluluklara, heyecanlara açtık. Adına Narhanım dedik; kadın gibi, nar gibi bereketli olsun diye. Ve Narhanım'ı, bu güzel ve alımlı konağı, baştan ayağa tam da annemizin, anneannemizin evi gibi tertemiz, mis gibi yapıp kalbi Ege özlemiyle çarpan insanlarla buluşturduk. Sade, içten, sevgi ve mutluluk dolu bir konak burası. Kapısını, kendi evinizin kapısı gibi açıp girdiğiniz, odalarında çıplak ayak dolaştığınız, penceresinden kuş seslerini dinlediğiniz, saçaklarında güneşin haylazca oynaştığı ferah bir konak. Dilekleri gibi içi de tümüyle bembeyaz bir konak. Yalnızca insanlara değil, kuş yuvalarıyla minik dostlarımıza da evsahipliği yapan bir konak.

Zarif ve güngörmüş bir hanımefendi, Narhanım Konağı... Cibinlikli yatakları, gömme dolapları, dantelli sehpaları, pedallı dikiş makinesiyle tüm misafirlerini bugünden alıp geçmişin bahçesinde nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Kapısı narlı penceresi kuşlu konak Narhanım, yaşamak için konuklarını bekliyor.

Genel Bilgiler
Ayvalık Merkez'de, denize 70 metre uzaklıkta bulunan Narhanım Konağı, tamamı özel banyolu 4 odasıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Narhanım Konağı'nın tüm odalarında; çalışma masası, eşya dolabı, klima, minibar, televizyon, uydu yayını ve ütü bulunmaktadır. Odalarda yer alan özel banyolarda saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz kişisel bakım malzemeleri mevcuttur. Odalar her gün düzenli olarak temizlenmektedir.

Narhanım Konağı'nın resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Konum
39.6459856,27.8912821
Ayvalık Özel

Narhanım Konağı İçin Yapılan Yorumlar
Bu pansiyon için yorum yap.
Yorum Ekle
Adınız :

Konakladınız mı? :

Değerlendirme

Yorum: